Problemy zdrowotne

Jeżeli uważasz, ze warto byłoby nawiązać kontakt z osobami posiadającymi podobne problemy zdrowotne czy chcące pomóc w ramach akcji Oświadczenia Woli, zorganizować spotkanie z ludźmi z tego samego miasta czy regionu - napisz...

Re: Problemy zdrowotne

Postprzez MindStorm » 3 paź 2018, o 08:57

Jak długo moze potrwać takie leczenie i co pomaga?
MindStorm
Nowy

Postprzez Ossskar45 » 17 paź 2018, o 09:55

Zbliżają się imieniny Twojego bliskiego? Nie wiesz co za prezent mu podarować? Uważam, że Kalendarz książkowy będzie tutaj ciekawą sprawą. Z takiego prezentu ucieszy się na pewno.
Ossskar45
Nowy

Postprzez Aleks » 28 lut 2019, o 17:01

Czasem błahe na pierwszy rzut oka problemy zdrowotne mogą się okazać bardzo poważne. Polecam więc zapoznać się z taką opcją jak klinika leczenia raka IMC: https://imc.wroc.pl/. Miejsce to znajduje się w Żernikach Wrocławskich. Moim zdaniem dobrym pomysłem będzie poczytanie o tym, jak oni w ogóle działają.
Aleks
Forumowicz

Postprzez Jacek53 » 14 mar 2019, o 10:05

jeśli ktoś ma problemy to musi iść do lekarza. Tylko on powie nam co mamy robić dalej.
Jacek53
Nowy

Postprzez żelek » 15 mar 2019, o 18:13

A jak się zapatrujecie na bioenergoterapię, bo ja na coś takiego dzięki Klaudii Szewcowej się zdecydowałam. Możecie zerknąć https://www.claudiaom.com/ i sami się zapoznać, na czym to polega. Mnie przekonało to, że pomogła koleżance mojej mamy bardzo. Może gdyby nie to, bym się nie zdecydowała, nie wiem. Jej diagnoza okazała się trafna z wynikami i diagnozą lekarską, tylko ja nic przed wizytą nie mówiłam co to jest. Dlatego wierzę w taką moc, że coś w tym naprawdę jest, bo ta energia naprawdę okazuje się pomocna.
żelek
Początkujący

Postprzez Aminol » 17 maja 2019, o 13:03

problemy ze skórą dotyczą każdego tylko jedni kontrolują wypryski a inni nie. Warto mimo wszystko sprawdzać co dzieje się ze skóra i odpowiednio wcześnie reagować
Aminol
Nowy

Postprzez Burakko » 29 sie 2019, o 10:07

A czy słyszeliście o takiej opcji jak operacyjne leczenie nowotworów? Ostatnio trafiłam na artykuł na stronie Żagiel Med: https://zagielmed.pl/operacyjne-leczenie-nowotworow-nowatorska-metoda-nanoknife-wykonywane-w-zagiel-med/. Warto sobie o tym poczytać bo to bardzo nowatorska metoda leczenia nowotworów.
Burakko
Forumowicz

Postprzez Irek555 » 30 sie 2019, o 13:30

Jeśli ktos ma problemy zdrowotne to należy udać się do lekarza. Myśle, że samemu mozna niewiele zdziałać.
___
led-labs.pl
Irek555
Nowy

Postprzez Gabriel54 » 5 wrz 2019, o 09:55

Pamietajcie, że należy się badać co jakiś czas. Czasami jesteśmy chorzy a choroba nie daje żadnych znaków.
____
kup bitcoin
Gabriel54
Nowy

Poprzednia strona

Powrót do Kontakty, pomoc, wolontariat