wynajem samochodów

Kto, gdzie, kiedy....

wynajem samochodów

Postprzez Tomo232331 » 1 paź 2020, o 10:41

Witam, wiecie gdzie znajduję się łódź lotnisko wynajem aut? Chciałbym wynająć samochód, ale niestety nie mam pojęcia gdzie wynajmują w Łodzi auta. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat?
Tomo232331
Nowy

Re: wynajem samochodów

Postprzez Olek121231 » 28 paź 2020, o 11:31

Nie mam pojęcia gdzie jest wypożyczalnia aut w Łodzi. Mnie interesuje poznań lotnisko wypożyczalnia aut ale nic nie mogę znaleźć, więc mam nadzieje, że w końcu ktoś coś doradzi nam.
Olek121231
Nowy

Postprzez holla » 1 gru 2020, o 08:14

A co powiecie na wynajem Forda Mustanga GT? Takie sportowe auta ma w swojej ofercie wypożyczalnia samochodów Global Elite Car, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://globalelitecar.pl/pojazdy/ford-mustang-gt/. Polecam, jak widać cena za tai wynajem wcale nie jest jakaś wygórowana ;)
holla
Stary wyga

Postprzez rita32 » 2 lut 2021, o 10:44

Niezależnie od tego gdzie jesteś, możesz skorzystać z usług tej wypożyczalni https://beep.rent/. Sprawdzona i z czystym sumieniem mogę polecić. Działają w ramach carsharingu więc nie ma znaczenie gdzie chcesz wynająć auto - coś się znajdzie :) Proste formalności są do załatwienia przez internet. A do tego oferują mega niskie ceny - od 49 zł za dobę. Jestem pewna, że będziesz zadowolony.
rita32
Początkujący

Postprzez zolla » 1 mar 2021, o 13:58

Według mnie jak chcecie wynająć samochód, to warto byłoby tutaj się zgłosić doCar4Vip. U nich wynajem aut warszawa jest bardzo prosty i nie potrzeba tutaj stosu formalności. Wszystko załatwicie szybko i bezproblemowo. Także warto dokładnie zapoznać się z ich atrakcyjną ofertą. Tym bardziej, że mają tam naprawdę robiące wrażenie auta.
zolla
Forumowicz

Powrót do Jak mi dobrze, jestem po...