infekcja dróg moczowych

Co się dzisiaj wydarzyło

infekcja dróg moczowych

Postprzez arek565 » 28 lis 2018, o 16:07

https://www.zaufane-apteki.pl/blog/leki ... h-264.html w tym miejscu dowiesz się co to jest Infekcja dróg moczowych. Nerki usuwają niepotrzebne substancje z krwi i usuwają je wraz z nadmiarem płynu: z moczem. W artykule dowiesz się jakie są Objawy pojawiającej się infekcji dróg moczowych. Na stronie dowiesz się też jakie są leki przeciw infekcjom dróg moczowych
arek565
Forumowicz

Re: infekcja dróg moczowych

Postprzez tom.m » 18 lut 2019, o 15:13

Ostatnio słyszałem, że specjalistyczne badania krwi kraków potrafią pokazać jakie mamy problemy zdrowotne u źródła. Sam się teraz zastanawiam czy się na takie nie wybrać, żeby mieć pewność że wszystko jest w porządku. W końcu lepiej wiedzieć o ewentualnych problemach możliwie najwcześniej.
tom.m
Młody forumowicz

Re: infekcja dróg moczowych

Postprzez holla » 17 kwi 2019, o 18:36

U kobiety bardzo często z infekcją dróg moczowych związana jest również infekcja okolic intymnych. Ja za każdym razem, kiedy tylko zauważam u siebie jakieś niepokojące objawy, na przykład zaczerwienienie lub swędzenie, sięgam po Octenisept. Jest to lek w sprayu o działaniu bakteriobójczym, przeciwgrzybiczym i przeciwwirusowym ;) Często dzięki niemu udaje mi się nawet uniknąć wizyty u lekarza :)
holla
Forumowicz

Powrót do Diariusz