Strona 1 z 1

program dla firm

PostNapisane: 19 gru 2018, o 17:01
przez arek565
Chcesz obciąć koszty w twojej firmie? Dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z firmy https://www.firmino.pl/ksiegowosc-online/ która umożliwia obsługę księgową online. Można korzystać z opcji bezpłatnej oraz z abonamentem. Możesz również w pełni korzystać z ewidencji stanów magazynowych Możesz obsługiwać więcej firm z jednego konta. Możesz również wystawiać dokumenty w języku niemieckim czy angielskim.Polecam

Re: program dla firm

PostNapisane: 24 sty 2019, o 18:57
przez holla
Skoro już mowa o oprogramowaniu dla firm, to na pewno warto wspomnieć o nowoczesnych systemach oferowanych przez firmę Primesoft. Z jej ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej http://www.primesoft.pl/. Ich systemy służą głównie do zarządzania dokumentami w wersji elektronicznej, a to może okazać się naprawdę bardzo przydatne :)

Re: program dla firm

PostNapisane: 15 maja 2019, o 13:27
przez Natalka88
Wiele tak naprawdę zależy od tego czego oczekujemy po takich programach. Ja mam u siebie w firmie dość niekonwencjonalne rozwiązania i nie mogłam znaleźć stosownych programów. Spece z https://craftware.pl/ podjęli się tego, aby napisać dla mnie dedykowane oprogramowanie. Oczywiście wszystko się udało, więc zacznijmy od przeanalizowania naszych potrzeb.