samochody używane

Co się dzisiaj wydarzyło

samochody używane

Postprzez arek565 » 2 cze 2019, o 14:46

Masz zamiar wymienić samochód na nowy? Nie wiesz co zrobić ze starym a jesteś z okolic Krakowa? skup aut Kraków to super firma która kupi każdy samochód niezależnie w jakim stanie jest lub czy ma ubezpieczenia czy nie.
arek565
Forumowicz

Re: samochody używane

Postprzez Ath'enthu » 4 cze 2019, o 13:02

Wydaje mi się, że jeśli ktoś chce sprzedać szybko i korzystnie samochód to najlepszym rozwiązaniem jest odwiedzić jakiś profesjonalny skup samochodów Wrocław, w którym dostanie rzetelna wycenę i dobre pieniądze za swój samochód. Ja sprzedawałem w ten sposób swoje stare auto i jestem bardzo zadowolony z tej transakcji
Ath'enthu
Forumowicz

Postprzez wojciech44r » 6 cze 2019, o 07:54

Za samochód używany zawsze płaci się bardzo dużo pieniędzy.Sam ostatnio kupiłem sobie samochód.
wojciech44r
Nowy

Postprzez unikoripl » 11 cze 2019, o 14:26

Ja jestem zwolennikiem samochodów z salonu. Od niedawna mam nowe Volxo V90 kupione w Katowicach https://eurokas.volvocars-partner.pl/. Jeśli ktoś nie dysponuje budżetem na nowy samochód a chciałby uniknąć częstych napraw samochodu używanego, to zawsze można skorzystać z finansowania. W salonach samochodowych pracują również doradcy finansowi, którzy zajmą się tą kwestią
unikoripl
Początkujący

Data I przeszczepienia: 6 marca 2000
Data II przeszczepienia: 7 września 2002

Postprzez pieknyolek » 14 cze 2019, o 13:45

pieknyolek
Młody forumowicz

Postprzez tom.m » 17 cze 2019, o 14:22

Pilnujcie zawsze jakie samochody używane kupujecie, bo nie zawsze wychodzi ich stan na samym początku. Na przykład teraz po kupnie takiego muszę wymieniać mu tłumiki kraków, plus zrobić opony w wulkanizacja kraków, bo też zużyte zimówki... jak już kupujecie, to nie pożałujcie kasy na kogoś, kto sprawdzi Wam dokłądnie stan tego samochodu...
tom.m
Młody forumowicz

Postprzez andrzej62 » 19 cze 2019, o 13:05

Ja jeżdżę używanym samochodem. Nie myślałem nigdy o zakupie nowego, ponieważ moim zdaniem nie było sensu na to. Używane auta często zmieniam i się nie przywiązuję do nich. Pojeżdżę parę miesięcy i zmieniam.
andrzej62
Nowy

Postprzez antila » 19 cze 2019, o 15:06

A mi się marzy nowy samochód, odwiedziłam kilka salonów ale ten https://www.porsche-sopot.pl/ oczywiście powalił mnie na kolana, bardziej luksusowego samochodu nie ma na świecie, serce skradł mi oczywiście Macan, wyjątkowo wygodny suv o jakim marzyłam
antila
Początkujący

Postprzez Kinder123 » 20 cze 2019, o 18:46

Cześć. Szukacie taniego samochodu używanego do jazdy dziennej? Jeżeli tak to polecam zapoznać się z ofertą skup samochodów. Firma skupuje i sprzedaje samochody na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Naprawdę warto skorzystać z ich usług żeby zaoszczędzić czas i pieniądze.
Kinder123
Początkujący

Postprzez natalkasiwa » 26 cze 2019, o 11:31

Nigdy nie kupiłem samochodu nowego. Szczerze mówiąc, po prostu mnie nie stać na to. Kupiłem sobie auto, aby do pracy jeździć, tak za parę tysięcy. Najgorsze jest to, że ubezpieczyciel zaśpiewał dwa tysiące ubezpieczenia. Bo, od niedawna mam prawko, miałem już stłuczkę innym autem, no i nie mam zniżek. Szaleństwo.
natalkasiwa
Nowy

Następna strona

Powrót do Diariusz