Medycyna estetyczna

O wszystkim, byle nie o niczym.

Medycyna estetyczna

Postprzez dolar11 » 9 paź 2019, o 13:03

Cześć potrzebuję informacji na temat kosmetyków do pielęgnacji skóry. Chcę kupic i wypróbować teosyal jednak nie mogę znaleźć zbyt dużo konkretnych opinii w internecie. Które ich produkty są najlepsze, godne uwagi, których na pewno unikać? Może akurat ktoś korzystał albo nadal korzysta i będzie potrafił pomóc :).
dolar11
Młody forumowicz

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez Aleks » 24 paź 2019, o 09:44

Uważam, że jeśli chodzi o medycynę estetyczną to najlepiej po prostu wybrać się do specjalistycznej kliniki, która ma doświadczenie w wykonywaniu tego typu zabiegów. Dobrym wyborem będzie na przykład Neonia w Krakowie: https://neonia.com.pl/. Sama wiele razy byłam ich pacjentką i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z usług.
Aleks
Forumowicz

Postprzez Natalka88 » 27 paź 2019, o 12:46

Nie znam się dokładnie na medycynie estetycznej, ale z tego co mi tylko wiadomo to są to normalne zabiegi polegające na pełnym uspaniu pacjenta. W sumie najlepiej informacji na temat każdej medycyny myślę, że najlepiej jest szukać w miejscu jak księgarnia medyczna bo tylko z książek możemy liczyć na rzetelną i pełną wiedzę.
Natalka88
Forumowicz

Postprzez zolla » 28 paź 2019, o 10:23

A mi jest znana medycyna estetyczna Katowice z internetu oraz telewizji. Także widziałam jakie niesamowite efekty ona przynosi. To niesamowite, że bardzo krótkim czasie przykładowo można wyszczuplić sobie sylwetkę. A tak to człowiek się męczy bardzo długi czas. A tutaj wystarczy wybrać się przykładowo do Nałęcz Clinic i za pomocą bezbolesnych, bezpiecznych zabiegów i po niedługim czasie nasza figura będzie się redukować.
zolla
Początkujący

Powrót do Pogaduchy do poduchy i nie tylko...