Strona 1 z 2

Mieszkania w dobrych cenach

PostNapisane: 4 maja 2017, o 14:39
przez marrek449
Szukacie niezłej jakości ofert deweloperów u których możecie zakupić mieszkania w niezłej jakości cenach ? Jeśli tak to jednym z takowych deweloperów jest ORION świetna jakość mieszkań w Lublinie na Osiedlu Poręba Roztocze mieszkanie lublin już w sprzedaży !

Re: Mieszkania w dobrych cenach

PostNapisane: 2 gru 2018, o 19:58
przez arek565
Polecam https://www.ekopark.pl/aktualnosci/mies ... ce-krakow/ - najlepsza oferta mieszkan w Krakowie.

Re: Mieszkania w dobrych cenach

PostNapisane: 16 kwi 2019, o 14:48
przez dominik44
Ja sam kupiłem bardzo fajne mieszkanie,a ostatnio wynająłem bardzo dobrą ekipę usługi malarskie poznań do pomalowania mojego całego domu.Z tej ekipy byłem naprawdę bardzo zadowolony.

Re: Mieszkania w dobrych cenach

PostNapisane: 20 maja 2019, o 12:47
przez Andrzej444431
Za dobre mieszkanie zawsze płaci się bardzo dużo pieniędzy.Ja to dobrze wiem.

Re: Mieszkania w dobrych cenach

PostNapisane: 30 maja 2019, o 12:31
przez dareksan66
Koniecznie zobaczcie na oferty firmy https://ronson.pl/panoramika/ bardzo ładne nowe mieszkania w dobrych cenach.

Re: Mieszkania w dobrych cenach

PostNapisane: 14 cze 2019, o 14:59
przez antoni444
Mój przyjaciel ostatnio kupił mieszkanie i od razu musiał skorzystać z oferty czyszczenie chemiczne . Z tego co mi opowiadał ostatnio na imprezie to z tej oferty był bardzo zadowolony.Sam teraz bardzo się zastanawiam czy z tej oferty skorzystam.Zdecyduję do końca wakacji.

Re: Mieszkania w dobrych cenach

PostNapisane: 2 lis 2019, o 09:05
przez jurek332
Jeśli chcecie ubezpieczyć swoje bardzo ładne mieszkanie to na pewno wejdziecie na stronę internetową https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-domu-i-mieszkania . Sam na tej stronie znalazłem bardzo dobre ubezpieczenie.

Re: Mieszkania w dobrych cenach

PostNapisane: 5 lis 2019, o 15:28
przez OECompensa
Mieszkanie można ubezpieczyć na dwa sposoby: od ryzyk nazwanych oraz od wszystkich ryzyk. Pierwszy to polisa, która zapewnia ochronę w konkretnie wskazanych sytuacjach (kilka przykładowych: pożar, powódź, przepięcie, wandalizm). Drugi to natomiast ubezpieczenie, które zapewnia ochronę w przypadku dowolnego zdarzenia - z małymi wyjątkami, które szczegółowo opisane są w ogólnych warunków ubezpieczenia. Ta opcja jest więc szersza, bo pozwala chronić mienie na wypadek zdarzeń, które trudno przewidzieć. Oczy-wiście w ramach ubezpieczenia warto mieć OC w życiu prywatnym (przyda się, jeśli zalejemy sąsiada), assistance oraz zabezpieczyć się na wypadek kradzieży z włamaniem.

Re: Mieszkania w dobrych cenach

PostNapisane: 23 lis 2019, o 09:03
przez antila
Mieszkania w dobrych cenach widziałam na osiedlu Centro Ursus, więc jeśli chcesz kupić mieszkanie po niewygórowanej cenie to warto się tam rozejrzeć

Re: Mieszkania w dobrych cenach

PostNapisane: 28 lis 2019, o 13:25
przez Alicja87
Kiedy ciekawi Ciebie ów temat to jak najszybciej przejrzyj ten tekst. Z autopsji wiem, że przeczytasz tutaj najistotniejsze dane. Gorąco zachęcam - http://ubezpieczenie-domu.com.pl .