Strona 1 z 1

kredyt internetowy

PostNapisane: 19 wrz 2017, o 19:23
przez ballosspo
Witam. Ja ostatnio słysząłam o świetnej KREDYT ] słyszeliście coś o niej. Znajomi opowiadali mi, że jest to jedna z lepszych ofert na rynku jeśli chodzi kredyty dla firm. Moja koleżanka w przeciągu godziny dostała odpowiedź, czy została udzielona pożyczka. Jestem mega pozytywnie nastawiona do tej oferty, a Wy mieliście szanse z niej skorzystać ?

Re: kredyt internetowy

PostNapisane: 12 paź 2017, o 12:26
przez monikakrauze90
Słyszałem i mają fajną ofertę.

Re: kredyt internetowy

PostNapisane: 23 paź 2019, o 11:33
przez nwkagnieszka
Nawet jeśli oferta kredytu na pierwszy rzut oka wydaje się świetna, to wciąż nie ma jeszcze powodów do radości. Może się okazać, że jeśli zapoznamy się z nią dokładniej już taka atrakcyjna nie jest. Ponadto zazwyczaj kredyty udzielane na dobrych warunkach stawiają także wysokie wymagania wobec kredytobiorców. Oznacza to, że jeśli na przykład nie pracujemy na umowę o pracę, a umowę o dzieło, znacznie trudniej nam będzie taki kredyt otrzymać. Co ciekawe, pomóc w takim przypadku może pośrednik kredytowy. Mogę nawet podać przykład, bo miałam okazję korzystać z ich usług. https://bydgoszcz.habzafinanse.com.pl/ - to są naprawdę solidni i skuteczni pośrednicy, polecam.

Re: kredyt internetowy

PostNapisane: 2 mar 2020, o 23:10
przez Ath'enthu
Moim zdaniem jeśli interesują was takie rozwiązania jak kredyty pozabankowe online to zanim zdecydujecie się jakiś wziąć najlepiej byłoby wcześniej odwiedzić jakiś sprawdzony i rzetelny ranking takich produktów finansowych. Dzięki takiemu rankingowi dowiecie się które z kredytów są najkorzystniejsze i bez problemu wybierzecie taki, który będzie dla was najlepszy