Strona 1 z 1

Ginekolog w Warszawie

PostNapisane: 28 lut 2018, o 17:49
przez ballosspo
Słuchajcie, chciałam zacząć brać tabletki antykoncepcyjne i w związku z tym może podpowiecie mi gdzie przyjmuje jakis dobry Ginekolog Warszawa, który na pewno przepisze mi odpowiednie tabletki i wykona przedtem wszystkie potrzebne badania?

Re: Ginekolog w Warszawie

PostNapisane: 5 mar 2018, o 10:44
przez mare434cd
W agencji http://www.london-escorts-service-girls.eu/ działającej w Londynie znajdziesz towarzystwo wielu efektownych dziewczyn, które czekają na Twój telefon. Jeśli marzysz o pięknej, seksownej i zmysłowej kobiecie, wybierz w galerii zdjęć dziewczynę dla siebie i od razu umów się z nią.

Re: Ginekolog w Warszawie

PostNapisane: 6 mar 2018, o 20:05
przez Arnold321
Pamiętajcie o tym, że błąd lekarski bardzo często się zdarza. Dlatego też warto sobie czytać przeróżne informacje na ten temat. Myśle, że taka wiedza może przydać się każdej osobie, bo nigdy nie wiadomo co nas czeka.

Re: Ginekolog w Warszawie

PostNapisane: 11 kwi 2018, o 10:55
przez hanka3
Polecam zapisać się w Ober Clinic do dr Peterka, moim zdaniem jest najlepszy. Byłam u kilku ginekologów w Warszawie i ten dopiero tak na poważnie mnie potraktował, zlecił mnóstwo badań zanim przepisał cokolwiek i postawił diagnozę. Jakbym miała kogoś w stolicy polecić to tylko jego. Pamiętam, że na pierwszą wizytę nie czekałam długo jak na tak świetnego specjalistę.

Re: Ginekolog w Warszawie

PostNapisane: 23 sie 2018, o 10:52
przez arek45091
Z tego co wiem to w Warszawie jest kilku bardzo dobrych ginekologów.

Re: Ginekolog w Warszawie

PostNapisane: 8 wrz 2018, o 07:16
przez antila
A ja nie mogę narzekać na swojego ginekologa w przychodni, zawsze zleca mi potrzebne badania i dobrał mi też idealnie tabletki antykoncepcyjne, odkąd biorę vines nie mam też kłopotów z uciążliwym pms i regularnością miesiączek

Re: Ginekolog w Warszawie

PostNapisane: 14 cze 2019, o 08:52
przez marekm
jak dla mnie najlepsi specjaliści są w Centrum Medycznym Babka Medica. Dr Katarzyna Jobda pomogła dobrać mi właściwą antykoncepcję i stale jestem pod jej opieką. Jest profesjonalna i super miła. Babka Medica to gwarancja fachowej opieki