Strona 1 z 1

rolety na okno

PostNapisane: 19 lip 2018, o 17:29
przez Bernold12
W moim domu postanowiliśmy niedawno zamontować rolety. Pomocna okazała się firma rolety zewnętrzne która wyceniła, wykonała i zamontowała te rolety. Sprawdzają się one berdzo są wytrzymałe i chronią nasz dom. Jest to produkt najlepszej jakości i mogę spokojnie polecić każdemu.

Re: rolety na okno

PostNapisane: 12 paź 2018, o 07:28
przez Burakko
Jeśli zależy CI na zewnętrznych roletach to też zajrzyj tutaj. Warto o nich trochę więcej poczytać i zapoznać się z tematem przed podjęciem decyzji. Moim zdaniem takie rolety mają naprawdę wiele zalet.

Re: rolety na okno

PostNapisane: 8 sty 2019, o 11:05
przez monika
Zastanawiam się właśnie nad montaż i serwis rolet wrocław.
Jakie rolety wybraliście do swojego domu? Zastanawiam się nad roletami dzień-noc albo zewnętrznymi. Które z nich Waszym zdaniem będą bardziej odpowiednie?

Re: rolety na okno

PostNapisane: 18 lut 2019, o 09:12
przez tom.m
Jakie rolety polecacie do domu, żeby było bardziej przytulnie? Waham się pomiędzy austriackimi a weneckimi. Jadę dzisiaj do rolety ursus żeby jakieś wybrać i przydałyby mi się Wasze opinie :)

Re: rolety na okno

PostNapisane: 25 cze 2019, o 09:53
przez AnnMa
Ostatnio szukałam rolet do kuchni, jest od strony południowej i w lecie okropnie się nagrzewa. Natknęłam się w internecie na stronę https://www.folia-sklep.pl/, mają tam ciekawą alternatywę, a mianowicie folia na szyby gdańsk, słyszeliście o czymś takim? Piszą że taka folia na szyby gdańsk przylepiona od zewnątrz blokuje promienie słoneczne i chroni przed przenikaniem ciepła do budynku. W dodatku nie ogranicza widoczności. Ciekawa jestem jak się to sprawdza.