Strona 1 z 2

dentysta

PostNapisane: 12 paź 2018, o 11:04
przez Alan65
Słyszeliście o tym, że na https://kal-med.pl/ znajdziecie przychodnie stomatologiczną dla dzieci oraz dorosłych? Jeśli nie to koniecznie zapoznajcie się z ich ofertą. Uważam, że każda osoba będzie tym naprawdę zainteresowana.

Re: dentysta

PostNapisane: 14 paź 2018, o 09:44
przez roman443
Ostatnio jak byłem u dentysty to poznałem super sklep https://naszewnetrze.pl/meble z meblami.

Re: dentysta

PostNapisane: 29 paź 2018, o 11:12
przez haniabab
Potrzebuję stomatologa z Rzeszowa, który ma doświadczenie i wykonuje swoje usługi dokładnie i profesjonalnie. Kogo polecicie? Znacie http://stomatologia.pro-familia.pl/? Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym.

Re: dentysta

PostNapisane: 29 paź 2018, o 15:42
przez karolagrzywacz
Ja mam swojego sprawdzonego dentystę w Lublinie. Impadent http://www.impladentlublin.pl/ to pionierzy w implantologii w Lublinie, doświadczeni specjaliści.

Re: dentysta

PostNapisane: 30 paź 2018, o 10:30
przez jenny334
haniabab napisał(a):Potrzebuję stomatologa z Rzeszowa, który ma doświadczenie i wykonuje swoje usługi dokładnie i profesjonalnie. Kogo polecicie? Znacie http://stomatologia.pro-familia.pl/? Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym.


Znam ich.. Dobra klinika stomatologiczna.

Re: dentysta

PostNapisane: 29 lis 2018, o 13:06
przez Ciastek
W przypadku branży stomatologicznej jest właściwie tak samo jak w przypadku każdej innej. W każdym mieście spotkać się można z firmą, która oferuje tego typu usługi, ale tak naprawdę trudno jest zdecydować się na kogoś konkretnego. Ja sam trafiłem już jakiś czas temu na ProtomDental (http://protomdental.pl), gdzie kontroluję stan zębów do dnia dzisiejszego. Jeśli wpadnie się na kogoś sprawdzonego, to tak naprawdę nie ma potrzeby szukania czegokolwiek innego.

;)

Re: dentysta

PostNapisane: 15 mar 2019, o 09:46
przez holla
Kiedy boli nas ząb, to oczywiście nikt nie pomoże nam lepiej, niż jakiś dobry, zaufany i doświadczony stomatolog oława ma takiego specjalistę a gabinecie dentystycznym Aurora Dent na ulicy Kamiennej 7. Możecie tam skorzystać z takich usług jak leczenie paradontozy, założeni implantów, usuwanie kamienia, piaskowanie, leczenie próchnicy i wiele innych. Polecam ;)

Re: dentysta

PostNapisane: 16 mar 2019, o 09:55
przez janek4
Moim zdaniem bardzo dobrym dentystą jest http://dentaline-wroclaw.pl/ . Na ten moment nigdzie lepszych dentystów nie ma.Jestem tak naprawdę pewny tego na 100 procent.

Re: dentysta

PostNapisane: 18 mar 2019, o 09:20
przez mefiu34
Witam,
Aktualnie szukam dentysta nowa huta. Mam bardzo poważny problem ponieważ miałem dość poważny wypadek i teraz potrzebuje implanty zębów nowa huta. Najgorsze jest to, że aktualnie bardzo słabo stoję finansowo, no ale muszę wstawić implanty, szukam pomocy finansowej w postaci rat w internecie znalazłem mediraty kraków, co o tym myślicie ?

Re: dentysta

PostNapisane: 9 lip 2019, o 12:03
przez kamil332
Moim zdaniem bardzo dużo osób chodzi teraz do dentysty www.sztukastomatologii.pl . Tam naprawdę robią bardzo dobre implanty.Wiem to bo opowiadała mi koleżanka która tam była.