Strona 1 z 1

Domowa siłownia?

PostNapisane: 12 paź 2018, o 11:25
przez Ath'enthu
Zastanawiam się nad tym aby zrobic u siebie w domu jakąś niewielką ale funkcjonalną siłownią. Co sądzicie o tym pomyśle/ Według mnie to super sprawa :). Może w związku z tym ktoś z was mógłby mi podpowiedzieć jaki egrometr wioślarski wybrać? Ja jeszcze nie bardzo orientuję sie w tym sprzęcie więc na pewno pomoc kogoś doświadczonego byłaby dla mnie bardzo przydatna!

Re: Domowa siłownia?

PostNapisane: 15 paź 2018, o 08:47
przez stefan333
Ostatnio firma http://ekipamalarska.pl/poznan-malowanie/ malowała mój dom bo będę robił w domu siłownię.

Re: Domowa siłownia?

PostNapisane: 4 lut 2019, o 09:46
przez toddler00
Świetny pomysł z tą domową siłownią. Kilka lat temu zaczynając ćwiczyć zainwestowałem w swój sprzęt, który wzbogaciłem w worek treningowy.
Bardzo dobrze wspominam tamte czasy "piwnicznych siłowni". Aktualnie trenuję profesjonalnie boks warszawa.

Re: Domowa siłownia?

PostNapisane: 22 mar 2019, o 10:47
przez Aleks
Bardzo fajny pomysł. Jeśli interesuje Cię zbudowanie masy to możesz też pomyśleć o przyjmowaniu odżywek. Firma Activlab ma ich bardzo dużo w swojej ofercie. Odsyłam na stronę http://www.activlab.pl/pl/n/list, gdzie poczytacie więcej na ten temat.

Re: Domowa siłownia?

PostNapisane: 27 mar 2019, o 09:10
przez Burakko
A nie lepiej wyjść poćwiczyć do ludzi? Wydaje mi się, że to daje większą motywację. W takich miejscach jak siłownia lublin https://www.sportspark.pl/ poznasz wielu wspaniałych ludzi, na dodatek masz duży wybór treningów grupowych. Dla mnie to super opcja.

Re: Domowa siłownia?

PostNapisane: 6 cze 2019, o 17:13
przez Natalka88
Domowa siłownia jest bardzo dobrym sposobem na to aby ćwiczyć na miejscu. Warto jednak przede wszystkim zadbać o swoje bezpieczeństwo. Ja mam u siebie w siłowni specjalne maty na siłownie https://powerrubber.com/kat/maty-na-silownie/ gdyż wiem jak bezpieczeństwo podczas ćwiczeń jest ważne.

Re: Domowa siłownia?

PostNapisane: 3 lip 2019, o 11:51
przez Joannica
Ja mam obecnie ogromną zajawkę na boks warszawa. W końcu znalazłam formę aktywności która mnie nie nudzi po tygodniu. Treningi 3 razy w tygodniu a mnie się marzy codziennie ! :) Jeśli ktoś szuka alternatywy to polecam bardzo. Ja chodzę do Akademii Walki http://akademiawalki.com/.

Re: Domowa siłownia?

PostNapisane: 3 lip 2019, o 12:32
przez Aligru
Domowa siłownia to super pomysł, zdecydowanie popieram. Robiłem swego czasu taką z bratem, gdy jeszcze mieszkaliśmy razem. Nie jest wcale tak trudno zorganizować sobie własne miejsce do ćwiczeń. I wcale nie trzeba od razu wjeżdżać z ciężkim sprzętem. Zobacz sobie np. tutaj: https://www.menshealth.pl/fitness/Sylwe ... omu,5272,1 jakie urządzenia i gadżety polecają.