Strona 1 z 1

Fototapety - gdzie?

PostNapisane: 15 cze 2016, o 12:40
przez gundo
Czy może ktoś mi podpowiedzieć gdzie można zamówić naprawdę fajne fototapety o różnych motywach? Przykładowo krajobrazowe, albo bajkowe i inne? Znalazłem taki sklep online kliknij tu i tak się zastanawiam czy tam zamawiać?

Re: Fototapety - gdzie?

PostNapisane: 23 cze 2016, o 17:28
przez moojjta4
Jeśli szukacie ciekawych rozwiązań w swoim domu czy mieszkaniu to niezła opcją jest tak samo tapicerstwo meblowe sami zobaczcie jak najnowsze projekty firmy Tapex Design, posiadają fenomenalne projekty związane z tapicerstwem meblowym !

Re: Fototapety - gdzie?

PostNapisane: 15 lip 2016, o 13:16
przez ratuk
A ja nie lubię fototapet, wolę farby, wydaje mi się trwalsza i chyba łatwiejsza do zmiany niż fototapeta. Może i jest to coś innego, ale jestem tradycjonalistką, zdecydowanie wolę farbę. Szczególnie e takich pastelowych kolorach, pudrowe róże,kremy. To są klimaty, w których czuję się najlepiej. :) Nie mówię, że fototapety mi się nie podobają, bo do niektórych wnętrz jak najbardziej pasują. Jednak u mnie w domu raczej nie zagoszczą ;)

Re: Fototapety - gdzie?

PostNapisane: 7 kwi 2019, o 09:47
przez edward36767
Wybór foto tapet zawsze jest bardzo ciekawy.Chodź na pewno nie każdy zna się na tym jak ja.Ja znam się perfekcyjnie.

Re: Fototapety - gdzie?

PostNapisane: 22 maja 2019, o 21:14
przez inist
Jeżeli chcecie do pokoju dziecięcego to polecam ofertę https://dzieciatko.pl/kategoria-produktu/fototapety-dla-dzieci/.

Re: Fototapety - gdzie?

PostNapisane: 24 cze 2019, o 16:47
przez profesjonalista
ratuk napisał(a):A ja nie lubię fototapet, wolę farby, wydaje mi się trwalsza i chyba łatwiejsza do zmiany niż fototapeta. Może i jest to coś innego, ale jestem tradycjonalistką, zdecydowanie wolę farbę. Szczególnie e takich pastelowych kolorach, pudrowe róże,kremy. To są klimaty, w których czuję się najlepiej. :) Nie mówię, że fototapety mi się nie podobają, bo do niektórych wnętrz jak najbardziej pasują. Jednak u mnie w domu raczej nie zagoszczą ;)


A co powiedziałbyś na takie klasyczne tapety https://dobretapety.pl/