Strona 1 z 1

Apteka w internecie

PostNapisane: 26 sty 2019, o 12:07
przez Aleks
Jakie jest Wasze zdanie na temat takich rozwiązań jak apteka online? Mam na myśli na przykład https://www.apteka-leki.pl/. Moim zdaniem jest to bardzo duże ułatwienie życia. Warto robić zakupy w internecie bo można sporo zaoszczędzić - także czasu i nerwów.

Re: Apteka w internecie

PostNapisane: 29 sty 2019, o 11:58
przez Ath'enthu
Sporo na temat leków oraz jak je stosować dowiecie się tutaj https://www.zaufane-apteki.pl/blog.html . Moim zdaniem warto zdobywać taką wiedze, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy może się ona przydać, a przecież zdrowie jest najważniejsze

Re: Apteka w internecie

PostNapisane: 17 lut 2019, o 22:55
przez żelek
Ja sobie bardzo chwalę zakupy na https://www.wapteka.pl/zdrowie,0.html . Świetne rozwiązanie kiedy chce się chociażby zaoszczędzić trochę czasu i pieniędzy. To prawda, że w necie są bardziej konkurencyjne ceny, ja waptekę również mogę polecić na bardzo duży wybór kosmetyków i leków bez recepty.

Re: Apteka w internecie

PostNapisane: 20 lut 2019, o 08:50
przez Burakko
Bardzo lubię takie rozwiązanie bo wszystko mogę sobie wygodnie zamówić z domu. Lubię też produkty z serii DOZ PRODUCT: https://www.doz.pl/apteka/k2567-DOZ_PRODUCT. Wiele z nich to odpowiedniki brandowanych produktów o takich samych składach, a dużo niższych cenach.

Re: Apteka w internecie

PostNapisane: 20 lut 2019, o 09:16
przez wojciech4
Teraz jest bardzo dużo bardzo dobrych aptek w internecie.Ja o tym wiem bardzo dobrze bo często robię zakupy.

Re: Apteka w internecie

PostNapisane: 11 mar 2019, o 14:16
przez sylwester4443
Ja w aptece na internecie nigdy nie kupowałem i na pewno kupował nie będę.Taki jestem i się nie zmienię.

Re: Apteka w internecie

PostNapisane: 21 cze 2019, o 17:24
przez Natalka88
W sumie internetowa apteka https://apteline.pl/ zbytnio się nie różni od tej która jest stacjonarna. Tak samo możemy zrobić w niej zakupy interesujących nas leków czy suplementów i teraz w ciągu dnia czy dwóch nasza paczka będzie na miejscu. Z pewnością jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort zakupów przez internet.