Stomatolog lub dentysta

O wszystkim, byle nie o niczym.

Stomatolog lub dentysta

Postprzez monika » 31 sty 2019, o 15:25

Istnieje strona, na której jest lista stomatolog gliwice i jakiś ranking, gdzie są najlepsze opinie, i dobry dentysta gliwice? Nie miałam okazji jeszcze w tym mieście odwiedzić lekarzy żadnego typu, więc tak naprawdę nie wiem gdzie się udać. A potrzebuję znaleźć zaufany gabinet stomatologiczny gliwice, bo dostałam polecenie założenia aparatu na zęby.
monika
Początkujący

Re: Stomatolog lub dentysta

Postprzez jurek323 » 2 lut 2019, o 09:19

Moim zdaniem stomatolog to to samo co dentysta. Proszę mnie poprawić jak się mylę.
jurek323
Nowy

Postprzez tom.m » 4 mar 2019, o 09:59

Nie jestem pewien czy stomatolog i dentysta to to samo... z tego co kojarzę, to jedno jest bardziej ogólnym określeniem, a drugiej bardziej "specjalistycznym". Nawet spojrzałem na stronę mojego dentysty: https://jastrzabekdent.pl/ i faktycznie ma rozdzielone usługi dentystyczne i stomatologiczne jako coś innego...
tom.m
Młody forumowicz

Postprzez Natalka88 » 6 mar 2019, o 18:15

Każdy z nas wie jak wiele gabinetów stomatologicznych znajduje się w Polsce. Ja niestety często trafiałam na takich stomatologów, którzy leczyli moje zęby w niezadowalający dla mnie sposób. W końcu udałam się do https://topmedsulechow.pl/oferta/stomatologia-sulechow/ i zostałam obsłużona tak jak sobie tego życzyłam. Moje zęby zostały profesjonalnie wyleczone i teraz chodzę jak na razie tylko na wizyty kontrolne.
Natalka88
Młody forumowicz

Postprzez bogdan4 » 7 mar 2019, o 17:06

Jakby kogoś to ciekawiło to ja ostatnio chodzę do bardzo dobrego dentysty z https://auroradent.eu/o-nas/ . Moim zdaniem ten dentysta jest najlepszy ze wszystkich do których chodziłem.
bogdan4
Nowy

Postprzez Majkel12 » 14 mar 2019, o 11:01

W Krakowie jest świetna klinika. Jeśli interesuje cię tylko dobry stomatolog w krakowie, to idź do nich. Wszystkie zabiegi wykonywane są bezboleśnie, profesjonalnie i szybko. Nie ma czym się martwić. Jak dla mnie, jest to najlepszy dentysta kraków.
Majkel12
Młody forumowicz

Postprzez holla » 15 mar 2019, o 08:39

Jeśli natomiast chcielibyście się wybrać do jakiegoś sprawdzonego, zaufanego dentysty w Bielsku-Białej, to polecam Wam specjalistę stomatologa przyjmującego w Centrum Medycznym Danea, które znajduje się na Jaworzańskiej 40. Za wolnym terminem wizyty na pewno nie będziecie musieli długo tam czekać, a z usług na pewno będziecie zadowoleni ;)
holla
Forumowicz

Postprzez Werox111 » 18 wrz 2019, o 12:30

Jeżeli szukacie mega profesjonalnego i bardzo delikatnego stomatolog dziecięcy poznań to jest taki ktoś kto wykonuje swoją pracę doskonale. Ja tam chodzę już jakiś czas i jeszcze nigdy nie żałowałam żadnej wizyty.
Werox111
Początkujący

Postprzez Ciastek » 9 paź 2019, o 11:30

Jeśli szukałbym pomocy profesjonalnego stomatologa, to postawiłbym raczej na kliniki niepubliczne, bo zazwyczaj można liczyć w nich na lepszą opiekę i większą skuteczność. Od siebie mogę polecić https://www.przychodniaspecjalistyczna.com.pl/stomatologia/9 – byłem na wizycie u stomatologa kilkukrotnie i byłem jak najbardziej zadowolony.

;)
Ciastek
Początkujący

Postprzez KonradSkal » 17 paź 2019, o 07:15

Potrzebna mi jakaś dobra chirurgia stomatologiczna, warszawa bielany to preferowana lokacja. Mam spuchnięte pół twarzy i okropnie boli. Chcę jak najszybciej znaleźć kogoś kto mi pomoże. Potrzebuję pomocy, bo boli okropnie.
KonradSkal
Początkujący

Powrót do Pogaduchy do poduchy i nie tylko...