Strona 1 z 1

polisa ubezpieczeniowa

PostNapisane: 10 lut 2019, o 18:43
przez daniiel73
Czy ktoś z Was ubezpieczał się przez firmę https://tueuropa.pl? Chciałem wykupić sobie polisę ale nie wiem czy warto. Możecie mi powiedzieć jak to wygląda i czy jest to opłacalne?

Re: polisa ubezpieczeniowa

PostNapisane: 11 lut 2019, o 14:09
przez mateuszwojt
Nie wiem.

Re: polisa ubezpieczeniowa

PostNapisane: 14 cze 2019, o 18:50
przez Natalka88
Ja osobiście nie miałam okazji ubezpieczać się w tej firmie więc nie bardzo chciałabym się na jej temat wypowiadać. Ja praktycznie odkąd tylko pamiętam to wybieram odpowiednie polisy poprzez porównywarkę ubezpieczeń https://kioskpolis.pl/ i za każdym razem znajduję dla siebie odpowiednią ofertę. Moim zdaniem jest to najlepsze wyjście.

Re: polisa ubezpieczeniowa

PostNapisane: 29 sie 2019, o 11:02
przez Bernold12
w razie pokrycia kosztów leczenia, pobytach w szpitalach i innych nieprzewidziany sytuacjach warto wykupić polisę ubezpieczeniową. To niewielki koszt a duże zabezpieczenie. Polecam artykuł https://stressfree.pl/5-powodow-dla-kto ... a-wakacje/

Re: polisa ubezpieczeniowa

PostNapisane: 1 wrz 2019, o 09:44
przez adam332
Jak ja wyjeżdżałem to bardzo dobre ubezpieczenie wykupiłem sobie w https://polisoteka.pl . Tak samo postąpił mój przyjaciel który razem ze mną wyjeżdżał.

Re: polisa ubezpieczeniowa

PostNapisane: 8 paź 2019, o 12:11
przez Aleks
Jeśli interesują Was ubezpieczenia na życie to w wolnej chwili zajrzyjcie na stronę https://kdbpomoc.pl. Znajdziecie tam bardzo dobrą ofertę na ubezpieczenia - grupowe, indywidualne, dla emerytów - a także pakiety medyczne. Istnieje też możliwość wykupienia abonamentu medycznego.

Re: polisa ubezpieczeniowa

PostNapisane: 11 paź 2019, o 10:51
przez koko
Mogę wam polecić firmę TDF, która zajmuje się ubezpieczeniami i nie tylko. Doradcy z tej firmy pomogli mi wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie na życie , a przy okazji ubezpieczyłam też mieszkanie http://www.compensation-uk.info/doradzt ... nsowe.html Warto poradzić się kogoś kto się zna na tym.