Strona 1 z 1

optyk

PostNapisane: 25 mar 2019, o 18:30
przez Irwin64
Jako, że okulary to obecnie nie tylko sposób na korygowanie wad wzroku, ale też ekstra dodatek do outfitów chciałabym Wam polecić świetnego optyka, który ma salony rozlokowane w różnych częściach Polski, więc na pewno żaden z forumowiczów nie będzie miał problemu z dostępnością. Swoje okulary kupiłam u Ocular Canada, jeśli ktoś z Was nie kojarzy to można zajrzeć na ich stronę http://www.ocularcanada.pl. Mają dość charakterystyczne logo, ale same salony wyróżniają się bogatym asortymentem i świetną obsługą. Widać fach w ręku i lata doświadczeń, bo dopasowali mi oprawki pasujące do mnie, mojej twarzy i stylu. Wszystko za naprawdę dobre pieniądze!

Re: optyk

PostNapisane: 9 kwi 2019, o 08:52
przez holla
Ja też ostatnio musiałam wybrać się do optyka, bo zauważyłam, że słabiej widzę i muszę nosić okulary lub soczewki. Zdecydowałam się oczywiście na te drugie, bo jak dla mnie to jest to dużo wygodniejsze rozwiązanie. Moje soczewki zamawiam na stronie https://mylenshop.com/pol_m_soczewki-miesieczne-612.html i jak sami widzicie wcale za nie dużo nie płacę :) Tak więc serdecznie polecam :)

Re: optyk

PostNapisane: 12 kwi 2019, o 20:04
przez mczay
Jeśli natomiast chcielibyście dokonać zakupu okularów, proponowałbym zajrzeć do sklepu internetowego https://www.twojesoczewki.com/51-okular ... wsloneczne w którego ofercie można znaleźć zarówno okulary przeciwsłoneczne, jak i korekcyjne czy soczewki kontaktowe. W ofercie sklepu można znaleźć zarówno okulary znanych i cenionych marek, jak i marek własnych (ICON). Teraz, trwa świetna promocja, dzięki której można wiele zaoszczędzić.

Re: optyk

PostNapisane: 22 sie 2019, o 10:55
przez Aleks
Ja chodzę do Centrum Dobrego Widzenia Opticon w Lublinie: https://opticon-cdw.pl/cennik/. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Zawsze zrobią mi wszystkie badania i dobiorą odpowiednie soczewki. Szczerze polecam wizytę w tym miejscu.

Re: optyk

PostNapisane: 22 maja 2020, o 16:20
przez stefan2217667
Ja mogę wam polecić skorzystać z http://www.optyka-victoria.pl/ .Sam tam wybrałem bardzo dobre okulary i w przyszłości jak będę miał problemy to też tam pójdę.