Strona 1 z 1

Kamery do monitoringu

PostNapisane: 16 sty 2017, o 16:54
przez fillipd4b
Zagwarantuj bezpieczeństwo sobie oraz swoim bliskim i zamontuj kamery do bieżącego monitorowania terenu wokół domu. Jeśli nie wiesz jaki sprzęt będzie dla Ciebie najbardziej optymalny, skorzystaj z oferty sklepu kamery do monitoringu, w którym znajdziesz sprzęt dedykowany zarówno firmom, jak i osobom indywidualnym. Gwarancją sprawności sprzętu są kamery pochodzące jedynie od sprawdzonych producentów.

Re: Kamery do monitoringu

PostNapisane: 2 lut 2017, o 22:49
przez jokars
Monitoring to w dzisiejszych czasach bardzo dobry pomysł na zwiększenie bezpieczeństwa we własnym domu. Ja też zdecydowałem sie namonitoring w Legnicy gdzie mieszkam większość sąsiadów na moim osiedlu też ma już monitoring, i powiem szczerze, że na prawdę można poczuć się bezpieczniej!

Re: Kamery do monitoringu

PostNapisane: 10 maja 2019, o 16:26
przez holla
A czy używacie takich kamer do samochodu? Ostatnio zauważyłam, że takie wideorejestratory stały się bardzo popularne i pomyślałam, że może warto byłoby zainwestować w coś takiego... jak sądzicie? Znalazłam już nawet takie kamerki do samochodu w sklepie https://smartcams.pl/32-kamerki-do-samochodu. Czy warto Waszym zdaniem kupić taki sprzęt?

Re: Kamery do monitoringu

PostNapisane: 15 lip 2019, o 15:12
przez AnnMa
Ogromny wybór w tym sklepie, zupełnie nie wiedziałam na co się zdecydować, nie znam się na kamerach i technologii. Dobrze że natrafiłam na stronę http://aper.com.pl/. W fajny sposób wyjaśniają wszystkie zagadnienia związane z monitoringiem. Zaciekawił mnie zwłaszcza ten artykuł http://aper.com.pl/skad-sie-wzial-domofon/. Polecam zajrzeć jeśli chcecie się doszkolić w temacie.