Strona 1 z 3

Remont

PostNapisane: 22 maja 2019, o 10:27
przez Aksi
Hej, zastanawiam się na remontem łazienki i przy okazji pokoju syna. Niestety nie mam jak sie tym zająć osobiście. Znalazłem https://hbssystem.pl/ i chciałem zapytać czy ktoś coś wie na temat firmy i czy może mi polecić. Potrzebuję kogoś kto na swoje barki weźmie wycinanie otworów w betonie i wykona remont na czas.

Re: Remont

PostNapisane: 28 maja 2019, o 06:03
przez Dominik4432
Teraz naprawdę bardzo dużo osób robi remonty.To jest naprawdę bardzo normalna sprawa.

Re: Remont

PostNapisane: 29 maja 2019, o 06:43
przez holla
Moim zdaniem podczas remontu na pewno przyda Wam się pomoc elektryka, między innymi do montażu gniazdek, sprzętu AGD czy też oświetlenia. Jeśli jesteście z Wrocławia lub okolic, to polecam firmę Iskra Pana Rafała Ślepeckiego. Na stronie https://wroclaw-elektryk.pl/ możecie zapoznać się z pełna ofertą tej firmy, znajdziecie tam również wszystkie dane potrzebne do kontaktu. Firma działa na rynku od wielu lat, a swoje usługi wykonuje naprawdę profesjonalnie, więc warto :)

Re: Remont

PostNapisane: 31 maja 2019, o 10:10
przez marekm
witamm
my również zajęliśmy się uporządkowaniem naszej działki, posadziliśmy nowe drzewa i kwiaty, a także postawiliśmy szklarnię i piękny drewniany dom. Domek wykonała nam firma Eko Architektura, tutaj http://bezwatpienia.pl/budownictwo/nowo ... etniskowe/ znajdzie informacje o takich domkach ! polecam :D

Re: Remont

PostNapisane: 4 cze 2019, o 07:29
przez Aleks
Rzuć okiem na tanie usługi remontowe Warszawa Ochota: http://remonty.warszawa.pl/uslugi-remontowe/. Miałam okazję współpracować z tą firmą i byłam bardzo zadowolona. Warto przedzwonić i dopytać o wolne terminy.

Re: Remont

PostNapisane: 17 cze 2019, o 13:18
przez tom.m
Może powinnaś spróbować z remonty kielce? Oczywiście jeśli akurat jesteś z tej okolicy, bo raczej nie będą jeździć na drugi koniec Polski ;)
Firma całkiem wszechstronna, mi nawet bramy kielce remontowali, gdy robiłem sobie nowe ogrodzenie :)

Re: Remont

PostNapisane: 18 cze 2019, o 05:33
przez wojtek44
Bardzo dobre remonty robi firma http://ekipa-krakow.pl/ . Tak naprawdę to lepszej firmy w tym kraju na ten moment nie ma.Takie jest moje skromne zdanie.

Re: Remont

PostNapisane: 25 cze 2019, o 12:16
przez AnnMa
Sporo z was ma doświadczenia związane z remontem, możecie polecić mi firmę oferującą sprzątanie po remontach piła? Nie dopilnowałam remontu kuchni i wszędzie mam pył, brud i kurz. Potrzebne będzie też profesjonalne doczyszczanie posadzek warszawa. Znalazłam w internecie taką firmę http://ecocleaning.pl/, niestety ma odległe terminy a to dość pilne. Proszę o pomoc.

Re: Remont

PostNapisane: 30 lip 2019, o 10:00
przez Aleks
Inną ważną kwestią jest przechowanie gdzieś swoich rzeczy podczas remontu. Dobrą opcją jest na przykład self storage. Na stronie https://self-storage24.pl/ zapoznacie się bliżej z tą możliwością. Wiele osób z niej korzysta.

Re: Remont

PostNapisane: 7 sie 2019, o 06:34
przez Kordik
Bardzo ważne jest to by zadbać o urządzenia grzewcze i zamontować w nich grzałki elektryczne, które pomogą nam szybko ogrzać dane pomieszczenie.
Ciekawą ofertę ma firma Mat-Dom, warto skorzystać z ich usług.