Nowy samochód - jaki kupić?

O wszystkim, byle nie o niczym.

Re: Nowy samochód - jaki kupić?

Postprzez mateuszwojt » 11 lut 2019, o 14:08

Moim zdaniem Dacia.
mateuszwojt
Nowy

Postprzez kamil3 » 14 lut 2019, o 10:18

Kupno samochodu w obecnych czasach jest bardzo trudne.Sam ostatnio znalazłem bardzo dobry telefon za dobrą kwotę.
kamil3
Nowy

Postprzez Ath'enthu » 18 lut 2019, o 10:15

Też szukam właśnie jakiegoś samochodu ale w moim budżecie wybór jest niewielki. Zastanawiam sie aby pożyczyć 10000 w Asa, tym bardziej że mozna taki kredyt u nich spłacać 24 miesiące i wcale nie jest wysoko oprocentowany. Jakbym dołożył teb kredyt do tego co mam to byłoby już ponad 20 tysięcy i może kupiłbym coś ciekawego za taką kwotę. Jak sądzicie?
Ath'enthu
Forumowicz

Postprzez holla » 18 lut 2019, o 10:19

Jeśli decydujecie się na zakup nowego samochodu, to bez względu na to, jaką markę i model wybierzecie, pomyślcie o jego dodatkowym zabezpieczeniu. Mam na myśli system GanTotal, który ochroni Wasze auto przed dostaniem się w niepowołane w ręce. Na stronie https://www.gannet.pl/korzysci/korzysci-stosowania-gantotal/ możecie sobie przeczytać, jakie są wszystkie korzyści płynące z zastosowania tego systemu w samochodzie, polecam się nad tym poważnie zastanowić ;)
holla
Forumowicz

Postprzez Marianek12as » 19 mar 2019, o 09:44

Każdy kupuje taki samochód na jakiego jest go po prostu stać. Takie jest moje skromne zdanie w tej sprawie.
Marianek12as
Nowy

Postprzez Aleks » 3 kwi 2019, o 07:14

Wiele osób decyduje się na auta używane bo są po prostu tańsze. Tym bardziej auta powypadkowe ściągane z Niemeic. Wystarczy dobry blacharz i lakiernik - a takiego znajdziecie w Koszalinie: http://autowacholc.pl/kontakt/ - i auto będzie wyglądało jak nówka z salonu.
Aleks
Forumowicz

Postprzez Jaczewoj63 » 5 kwi 2019, o 10:38

Jaki nowy samochód kupić? Oto jest pytanie, decyzja nie jest łatwa, ale trzeba ją podjąć. Ważne jest Sprawdzenie VIN za darmo, to podstawa dokonania każdego zakupu. Niejedna osoba wie, że bez VIN nie ma dobrych decyzji. Zatem pora solidnie i kompleksowo podejść do wyboru dobrego auta.
Jaczewoj63
Nowy

Postprzez Majkel12 » 16 kwi 2019, o 12:23

Ja zawsze kupowałem używane. Większe ryzyko awarii, ale nowe samochody bardzo szybko tracą na wartości. Ja na przykład kupuję samochód w niekoniecznie najlepszym stanie, a następnie poddaję go renowacji samemu. Wymieniam przewody, płyny ustrojowe itp. Robię sam przegląd, kupuję części i sam robię co trzeba. Nie jestem w stanie jedynie wykonywać renowacji jak na przykład szkiełkowanie wrocław, ale to zostawiam profesjonalistom. W każdym razie wkładam w taki samochód sporo pracy, ale po wszystkim nabiera większą wartość. Jeżdżę takim samochodem ze 2 lata, a potem sprzedaję jeszcze drożej niż kupiłem :)
Majkel12
Młody forumowicz

Postprzez Bronislaw66 » 19 kwi 2019, o 12:27

Ja jakoś nie przepadam za samochodami osobowymi. Są małe i nigdy nie mogę zabrać całej rodziny. Dlatego też zazwyczaj wypożyczam busa np. http://busywynajem.eu/ i wtedy mam pewność że podóż jest wygodna.
Bronislaw66
Nowy

Postprzez Dionizy09 » 23 kwi 2019, o 08:02

Podczas kupona auta róznie to bywa. Nie wiadomo w jakim stanie otrzyma się auto. Warto jednak poczytać o regeneracji turbin na stronie http://allemotocykle.pl/2019/04/18/na-c ... generowac/
Dionizy09
Nowy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduchy do poduchy i nie tylko...