ćwiczenia, a urazy

ćwiczenia, a urazy

Postprzez marekm » 13 sty 2020, o 11:35

jeśli macie jakiś uraz to polecam skorzystać z komory hiperbarycznej Atamed, dzięki niej szybko wróciłem do zdrowia, znów biegam na maratonach i mam dobre wyniki! komora pomaga również skutecznie poprawić nastrój, poczujecie się lepiej i chętniej będziecie osiągać swoje cele!
marekm
Początkujący

Re: ćwiczenia, a urazy

Postprzez Viola94 » 20 lut 2020, o 14:26

Ostatnio chciałam znaleźć dużo informacji na niniejszy aspekt w necie i natknęłam się na stronę - http://kettlebell.com.pl , gdzie odszukałam to co chciałam znaleźć. Nadzwyczaj sporo wartościowych info można się nauczyć z tej strony. Gorąco rekomenduję.
Viola94
Początkujący

Postprzez Puzzo » 5 mar 2020, o 23:25

Warto przede wszystkim dobrać ćwiczenia adekwatnie do swojej kondycji i trenować pod okiem instruktora, wtedy ryzyko urazów jest minimalne. Ja od paru miesięcy chodzę do klubu fitness City Fit w Warszawie. Od samego początku mogłem liczyć na pomoc trenerów. Aktualnie 2 razy w tygodniu ćwiczę indywidualnie plus uczęszczam na zajęcia grupowe introfit sprawność. Polecam na stronce https://cityfit.pl/kluby/warszawa-rondo-onz/ zobaczyć jak bogata i różnorodna jest oferta tego miejsca. Karnet obejmuje praktycznie wszystko, a w klubie panuje świetna, życzliwa atmosfera.
Puzzo
Początkujący

Data I przeszczepienia: 2 maja 2003
Data II przeszczepienia: 11 sierpnia 2006

Postprzez kamil36776 » 18 maja 2020, o 09:28

Ja od bardzo dawna trenuje i naprawdę jest mi bardzo dobrze.Dodatkowo mogę wam polecić mega ciekawy artykuł ćwiczenia rozciągające .Ten artykuł przeczytałem już kilka razy.
kamil36776
Nowy

Powrót do Kondycja fizyczna