Strona 1 z 1

Nieplanowana ciąża

PostNapisane: 7 kwi 2020, o 10:30
przez martyna
hej,
zastanawiam się nad zabiegiem usunięcia ciaży... czy usuwanie ciąży w czechach jest zgodna z prawem? :D

Re: Nieplanowana ciąża

PostNapisane: 10 kwi 2020, o 10:31
przez sikoreczka
A jesteś pewna, że jesteś w ciąży? Ja bym na Twoim miejscu najpierw zrobiła test ciążowy. Zajrzyj do Apteki Galen: https://www.aptekagalen.pl/ciazowe. Tam zamówisz go bez wychodzenia z domu.

Re: Nieplanowana ciąża

PostNapisane: 26 kwi 2020, o 15:21
przez holla
A jak ogólnie przygotować się do ciąży? czy wystarczy poczytać sobie artykuły na ten temat, na przykład takie jak na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/3-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy. jak Wy się do tego przygotowywałyście?

Re: Nieplanowana ciąża

PostNapisane: 4 cze 2020, o 20:40
przez sabina9090
Przeczytajcie koniecznie ciekawy artykuł dot. leczenie niepłodności Katowice

Re: Nieplanowana ciąża

PostNapisane: 4 sty 2021, o 12:29
przez Miłosz
Nam również zdarzyła się nieplanowana ciąża, jednak ani chwili nie żałowaliśmy. Warto już na samym początku znaleźć dobrą przychodnię ginekologiczno-położniczą. My wybraliśmy http://nagrobli.com/ginekologiczno-poloznicza.php we Wrocławiu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Miłe panie położne i nowoczesny sprzęt. Dzięki ich wiedzy byliśmy pewni, że ciąża przebiega bez żadnych komplikacji.

Re: Nieplanowana ciąża

PostNapisane: 9 sty 2021, o 18:01
przez żelek
A ja bardzo nie mogłam doczekać się dwóch kreseczek na teście ciążowym. Dlatego bardzo się ucieszyłam kiedy tak się stało. Mam nawet zdjęcie na pamiątkę zrobione. Bardzo się starałam żeby jak najlepiej przygotować się do roli mamy. Wśród tych wszystkich przygotowań pomyślałam też o pozyskaniu krwi pępowinowej. Ze względu na ofertę cenową to wybraliśmy z mężem Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych. Wszystkie formalności załatwione bez wychodzenia z domu, a zestaw pobraniowy kurier dostarczył. Ten bank ma z większością szpitali podpisaną umowę, więc nie ma żadnych problemów technicznych, że tak powiem.

Re: Nieplanowana ciąża

PostNapisane: 25 sty 2021, o 09:44
przez zazulka
moja ciaza tez nie byla planowana ale szybko zaakceptowalam i pokochalam ten stan, liczylo sie dla mnie tylko dobro dziecka :) wyprawka, szykowanie tego wszystkiego, najpiekniejszy czas! nie moglam sie doczekac malenstwa, nawet szpital do porodu mialam wybrany i zaklepny juz wczesniej- szpital Medicover, ze wzgledu na swietna opieke, warunki, personel