Strona 1 z 1

pozycjonowanie

PostNapisane: 18 lis 2020, o 10:00
przez Daniel1923
Witam, posiadacie stronę internetową ale nie macie pojęcia co zrobić aby widnieć w internecie? Polecam wejść na bloga http://otkar.com.pl/ i poczytać artykuły dotyczące pozycjonowania. Na których stronach szukaliście informacji o pozycjonowaniu?

Re: pozycjonowanie

PostNapisane: 28 gru 2020, o 11:50
przez Natalka88
Samo pozycjonowanie stron na pewno jest ważną sprawą i moim zdaniem jak najbardziej fajnie jest się na tych aspektach skupić. Ja jeszcze całkiem niedawno czytałam na stronie https://www.reklama.pl/aktualnosci/szcz ... stac,11508 czytałam o tym jak wygląda kwestia szkoleń SEO. Właśnie dlatego jestem zdania, że na pewno warto jest zwiększać swoją wiedzę na ten temat

Re: pozycjonowanie

PostNapisane: 6 sty 2021, o 15:58
przez żelek
Wiele firm stawia teraz na pozycjonowanie, trzeba być widocznym i rozpoznawalnym. Każda firma powinna też zadbać o wypromowanie się na swoim terenie. Czytałam na https://www.mobiletrends.pl/pozycjonowa ... ak-zrobic/ jak się robi pozycjonowanie lokalne w google. Jak już się wie jak to nic nie jest trudne jak się okazuje.

Re: pozycjonowanie

PostNapisane: 29 sty 2021, o 09:27
przez rita32
Nadal mamy pandemię i sporo ludzi w tym czasie rezygnuje z tradycyjnych zakupów. Wszystko zamawiają online. Mając firmę, warto to wykorzystać. Właśnie pozycjonowanie może być pomocne. Zwłaszcza pozycjonowanie lokalne, które pozwoli nam wybić się na lokalnym rynku. Są na rynku profesjonalne agencje, które specjalizują się w takim typie pozycjonowanie. Wiem, że np. tu https://widoczni.com/pozycjonowanie-str ... o/lokalne/ znajdziecie pomoc w tym temacie.

Re: pozycjonowanie

PostNapisane: 1 lut 2021, o 20:15
przez tomasz22
Jeśli ktoś chciałby skorzystać z firmy która zajmuje się pozycjonowaniem to ja polecam pozycjonowanie stron internetowych .Ta firma swoją pracę wykonuje bardzo dobrze.

Re: pozycjonowanie

PostNapisane: 11 lut 2021, o 18:34
przez Natalka88
jak dla mnie samo pozycjonowanie póki co jeszcze nie jest na tyle jasne abym mogła to robić w jakikolwiek sposób samodzielnie. Cały czas czytam i jestem zdania, że wiedzy oczywiście nigdy za wiele. Bardzo podoba mi się to co przeczytałam na stronie https://fabrykamarketingu.pl/czytelnia/ ... nowskiego/ gdyż teraz już wiem jakich narzędzi przy pozycjonowaniu się używa.

Re: pozycjonowanie

PostNapisane: 24 mar 2021, o 15:01
przez marek333267667
Kilka dni temu zauważyłem rewelacyjną ofertę ebook seo .Z tej oferty na pewno skorzystam i zrobię to jeszcze w tym tygodniu.