Strona 1 z 1

Suplementy diety

PostNapisane: 20 sty 2021, o 16:40
przez Kajra
Od niedawna sporo biegam, ale już odczuwam pierwsze kontuzje. Oprócz zakwasów, dokuczają mi zwłaszcza rano stawy kolanowe. Nie wiem, czy są obciążone, ale chciałabym je wzmocnić. Zastanawiam się nad tym suplementem diety z kolagenem https://mojasilaruchu.pl/wszystko-o-kollagenie/kolagenowe-q-a-czyli-postaw-na-wlasciwy-suplement-diety . Czy ktoś z Państwa brał taki suplement, i czy jest skuteczny?

Re: Suplementy diety

PostNapisane: 29 sty 2021, o 18:38
przez Gawron
Polecam zajrzeć do sklepu Diagnosis. Mają bardzo dobre suplementy.

Re: Suplementy diety

PostNapisane: 2 lut 2021, o 14:12
przez Liver
Można pomyśleć o kolagenie, ale najlepiej podziałać coś z dietą. Mam do suplementów skrajne odczucia: wciąż słyszę głosy, że są niewiele warte, ale mi niekiedy pomogły. Przy odchudzaniu trzeba powalczyć dietą i aktywnością fizyczną. Chyba chodzi o to, żeby dobrze trafić. Najczęściej wybierając szukam opinii innych https://esuplement.pl , bo na tym portalu można znaleźć szczegółowy opis https://esuplement.pl/aliviolan-opinie- ... -i-miesni/ - wszystko opisane.

Re: Suplementy diety

PostNapisane: 2 mar 2021, o 20:08
przez dareksan66
Witam wszystkich zainteresowanych tematem, poniewaz chciałbym Wam polecić pewien sklep. Moim zdaniem https://strefamocy.pl/pl/producenci to najlepszy sklep z odżywkami oraz suplementami diety dostepny w Polsce. Co sądzicie o ich ofercie? Czy ktoś z Was korzystał?

Re: Suplementy diety

PostNapisane: 5 mar 2021, o 13:50
przez igor443667]
Jeśli chodzi o suplementy to ja kilka tygodni temu kupiłem https://sambucol.pl/produkt/sambucol-baby/ .Warto o swoje dziecko bardzo dbać.