Strona 1 z 1

monitoring

PostNapisane: 24 lip 2020, o 07:07
przez Jarogniew5161
Witam, szukam firmy, która zajmują się monitoringiem. Wydaje mi się, że firma IMPERA SYSTEM - monitoring katowice ma spore doświadczenie, więc warto rzucić na nich okiem. Ale jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Re: monitoring

PostNapisane: 3 sie 2020, o 10:50
przez karinka
Jeśli chodzi o monitoring to polecam również zajrzeć na stronę https://b2b.dts-system.pl/ . Znajdziecie tam między innymi kamery bullet dahua oraz czujniki dualne bosch. Firma ta specjalizuje się w najróżniejszych systemach zabezpieczeń.

Re: monitoring

PostNapisane: 29 wrz 2020, o 11:53
przez holla
A co sądzicie na temat używania monitoringu w samochodach? Widziałam ostatnio, że kamery samochodowe na przykład w sklepie internetowym https://smartcams.pl/32-kamery-do-samochodu wcale nie są drogie, więc trudno się dziwić, że korzysta z nich coraz większa liczba kierowców. A czy Wy macie takie gadżety w Waszych autach?

Re: monitoring

PostNapisane: 22 paź 2020, o 13:07
przez Ciastek
Przed zdecydowaniem się na jakąkolwiek firmę warto jest według mnie sprawdzić różne oferty. Wtedy można je sobie porównać i wybrać to, co będzie najbardziej korzystne. W sumie to polecam sprawdzić https://sklep.alkam-security.pl/czujki-audio-wideo/4835-kamera-ip-720p-hd78f-wifi.html.

;)

Elektronika w samochodzie - tranzystor

PostNapisane: 3 lis 2020, o 14:16
przez Ania87
Przed montażem wszelkich urządzeń elektronicznych w naszych autach, warto zwrócić uwagę na inne podzespoły elektroniczne, które mają istotny wpływ na działanie docelowych sprzętów. Istotnym komponentem będzie tu tranzystor https://www.micros.com.pl/tranzystory/, trójelektrodowy półprzewodnikowy element elektroniczny, który posiada zdolność wzmacniania sygnału elektrycznego. Polecam zaznajomić się z tym tematem.

Re: monitoring

PostNapisane: 18 lis 2020, o 12:03
przez winko90
Uważam, że w dzisiejszych czasach elektroniczne systemy zabezpieczeń to podstawa. Warto więc zdecydować się na monitoring - czy to w domu, czy w firmie. Koniecznie poczytajcie więc o takiej opcji jak monitoring wizyjny Kraków: https://fpi.com.pl/oferta/monitoring-wizyjny/ .