Strona 1 z 1

Pytania do specjalistów

PostNapisane: 11 kwi 2014, o 10:12
przez przeszczepieniec
W tym dziale możemy zadawać pytania do specjalistów współpracujących z naszym Stowarzyszeniem

Re: Pytania do specjalistów

PostNapisane: 9 lip 2014, o 20:27
przez wikarla
Dziękuję przeszczepieńcowi za zaproszenie na forum. :)

Może przydam się od czasu do czasu merytorycznie. Jestem lekarką, która była przejściowo (w sumie nadal jest) związana z Kliniką Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych PUM w Szczecinie. Aktualnie jestem w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej i mam coraz mniej do czynienia z nefrologią/transplantologią. Gdybyście jednak szukali odpowiedzi na pytania ogólnomedyczne, to postaram się odpowiadać. Nie obiecuję jednak regularności i częstego zaglądania na forum. Myślę, że realne będzie dla mnie odpisywanie raz na tydzień lub dwa tygodnie. A jeśli nie będziecie mieli pytań ogólnomedycznych, to chętnie zajrzę na pogaduchy do poduchy. :) Pozdrawiam.

Re: Pytania do specjalistów

PostNapisane: 10 lip 2014, o 07:30
przez przeszczepieniec
Witaj @wikarla :) miło Cię widzieć w naszych szeregach.

Re: Pytania do specjalistów

PostNapisane: 28 sie 2014, o 12:52
przez PsychologBMW
Witam,
Trafiłam na to forum można powiedzieć że przypadkowo. Nie mniej jednak, podobnie jak moja Przedmówczyni, służę w tym miejscu swoją pomocą w zakresie poradnictwa psychologicznego. Zapewne także trudno będzie o intensywną i regularną częstotliwość moich wpisów, ale być może ktoś z Państwa skorzysta z takiego rodzaju pomocy.
Pozdrawiam,
Barbara Michno-Wiecheć, psycholog psychoterapeuta

Re: Pytania do specjalistów

PostNapisane: 26 paź 2015, o 10:28
przez Kingaanna
Witam. W 2007roku dowiedziałam się że jestem nosicielem wzw B. Alat Aspat mam od lat w normie. Lekarz powiedział mi ze, jestem nosicielem ale nie jestem chora tylko moge zarazac. Czy to prawda? Prosze o rozwianie moich watpliwosci. Pozdrawiam