Nieplanowana ciąża

Nieplanowana ciąża

Postprzez martyna » 7 kwi 2020, o 10:30

hej,
zastanawiam się nad zabiegiem usunięcia ciaży... czy usuwanie ciąży w czechach jest zgodna z prawem? :D
Ostatnio edytowano 15 kwi 2020, o 15:54 przez martyna, łącznie edytowano 1 raz
martyna
Nowy

Data I przeszczepienia: 2 lutego 1921

Re: Nieplanowana ciąża

Postprzez sikoreczka » 10 kwi 2020, o 10:31

A jesteś pewna, że jesteś w ciąży? Ja bym na Twoim miejscu najpierw zrobiła test ciążowy. Zajrzyj do Apteki Galen: https://www.aptekagalen.pl/ciazowe. Tam zamówisz go bez wychodzenia z domu.
sikoreczka
Forumowicz

Postprzez holla » 26 kwi 2020, o 15:21

A jak ogólnie przygotować się do ciąży? czy wystarczy poczytać sobie artykuły na ten temat, na przykład takie jak na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/3-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy. jak Wy się do tego przygotowywałyście?
holla
Stary wyga

Postprzez sabina9090 » 4 cze 2020, o 20:40

Przeczytajcie koniecznie ciekawy artykuł dot. leczenie niepłodności Katowice
sabina9090
Nowy

Postprzez Miłosz » 4 sty 2021, o 12:29

Nam również zdarzyła się nieplanowana ciąża, jednak ani chwili nie żałowaliśmy. Warto już na samym początku znaleźć dobrą przychodnię ginekologiczno-położniczą. My wybraliśmy http://nagrobli.com/ginekologiczno-poloznicza.php we Wrocławiu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Miłe panie położne i nowoczesny sprzęt. Dzięki ich wiedzy byliśmy pewni, że ciąża przebiega bez żadnych komplikacji.
Miłosz
Początkujący

Postprzez żelek » 9 sty 2021, o 18:01

A ja bardzo nie mogłam doczekać się dwóch kreseczek na teście ciążowym. Dlatego bardzo się ucieszyłam kiedy tak się stało. Mam nawet zdjęcie na pamiątkę zrobione. Bardzo się starałam żeby jak najlepiej przygotować się do roli mamy. Wśród tych wszystkich przygotowań pomyślałam też o pozyskaniu krwi pępowinowej. Ze względu na ofertę cenową to wybraliśmy z mężem Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych. Wszystkie formalności załatwione bez wychodzenia z domu, a zestaw pobraniowy kurier dostarczył. Ten bank ma z większością szpitali podpisaną umowę, więc nie ma żadnych problemów technicznych, że tak powiem.
żelek
Początkujący

Postprzez zazulka » 25 sty 2021, o 09:44

moja ciaza tez nie byla planowana ale szybko zaakceptowalam i pokochalam ten stan, liczylo sie dla mnie tylko dobro dziecka :) wyprawka, szykowanie tego wszystkiego, najpiekniejszy czas! nie moglam sie doczekac malenstwa, nawet szpital do porodu mialam wybrany i zaklepny juz wczesniej- szpital Medicover, ze wzgledu na swietna opieke, warunki, personel
zazulka
Początkujący

Powrót do Kondycja fizyczna