Fototapety - gdzie?

O wszystkim, byle nie o niczym.

Fototapety - gdzie?

Postprzez gundo » 15 cze 2016, o 12:40

Czy może ktoś mi podpowiedzieć gdzie można zamówić naprawdę fajne fototapety o różnych motywach? Przykładowo krajobrazowe, albo bajkowe i inne? Znalazłem taki sklep online kliknij tu i tak się zastanawiam czy tam zamawiać?
gundo
Nowy

Re: Fototapety - gdzie?

Postprzez moojjta4 » 23 cze 2016, o 17:28

Jeśli szukacie ciekawych rozwiązań w swoim domu czy mieszkaniu to niezła opcją jest tak samo tapicerstwo meblowe sami zobaczcie jak najnowsze projekty firmy Tapex Design, posiadają fenomenalne projekty związane z tapicerstwem meblowym !
moojjta4
Nowy

Postprzez ratuk » 15 lip 2016, o 13:16

A ja nie lubię fototapet, wolę farby, wydaje mi się trwalsza i chyba łatwiejsza do zmiany niż fototapeta. Może i jest to coś innego, ale jestem tradycjonalistką, zdecydowanie wolę farbę. Szczególnie e takich pastelowych kolorach, pudrowe róże,kremy. To są klimaty, w których czuję się najlepiej. :) Nie mówię, że fototapety mi się nie podobają, bo do niektórych wnętrz jak najbardziej pasują. Jednak u mnie w domu raczej nie zagoszczą ;)
ratuk
Nowy

Postprzez edward36767 » 7 kwi 2019, o 09:47

Wybór foto tapet zawsze jest bardzo ciekawy.Chodź na pewno nie każdy zna się na tym jak ja.Ja znam się perfekcyjnie.
edward36767
Nowy

Postprzez inist » 22 maja 2019, o 21:14

Jeżeli chcecie do pokoju dziecięcego to polecam ofertę https://dzieciatko.pl/kategoria-produktu/fototapety-dla-dzieci/.
inist
Nowy

Postprzez profesjonalista » 24 cze 2019, o 16:47

ratuk napisał(a):A ja nie lubię fototapet, wolę farby, wydaje mi się trwalsza i chyba łatwiejsza do zmiany niż fototapeta. Może i jest to coś innego, ale jestem tradycjonalistką, zdecydowanie wolę farbę. Szczególnie e takich pastelowych kolorach, pudrowe róże,kremy. To są klimaty, w których czuję się najlepiej. :) Nie mówię, że fototapety mi się nie podobają, bo do niektórych wnętrz jak najbardziej pasują. Jednak u mnie w domu raczej nie zagoszczą ;)

A co powiedziałbyś na takie klasyczne tapety https://dobretapety.pl/
profesjonalista
Początkujący

Powrót do Pogaduchy do poduchy i nie tylko...