Pieczątki w Warszawie

O wszystkim, byle nie o niczym.

Pieczątki w Warszawie

Postprzez Natalka88 » 25 paź 2018, o 09:11

Hej i dzień dobry :)
Jeśli byście szukali pieczątek automatycznych w Warszawie to w https://www.maxsc.com.pl wyrabiają je praktycznie od ręki. Nie dość, że sam czas oczekiwania jest bardzo krótki to jeszcze jakość pieczątki jest na najwyższym poziomie. W przypadku gdy mamy własną firmę to uważam że dobrej jakości pieczątka to powinna być absolutna podstawa.
Natalka88
Młody forumowicz

Re: Pieczątki w Warszawie

Postprzez AnnMa » 25 cze 2019, o 13:54

A czy możecie polecić jakieś wizytówki lublin i pieczątki lublin? Chciałabym nawiązać stałą współpracę z takim miejscem. Ważna jest dla mnie cena i jakość.
AnnMa
Początkujący

Postprzez holla » 27 cze 2019, o 11:39

My również potrzebowaliśmy ostatnio nowych pieczątek i wizytówek dla naszej firmy, bo zmienił am się adres siedziby, więc trzeba było takie dane zmienić. Wszystko zamówiliśmy w naszej zaufanej drukarni internetowej https://www.diamond-druk.pl/. Jak zwykle byliśmy zadowoleni, bo za naszym zamówieniem czekaliśmy naprawdę krótko, a z jakości materiałów byliśmy bardzo zadowoleni ;)
holla
Forumowicz

Postprzez Kogielmogiel900 » 1 lis 2019, o 19:29

Ja mogę polecić pieczątki online ze sklepu internetowego E-pieczatki24.pl. Dlaczego? Specjalizują się wyłącznie w pieczątkach i wydaje mi się, że są lepsi od konkurencji. Mają najbogatszą ofertę, zamówienia realizują błyskawicznie i przede wszystkim zawsze projektują indywidualnie wzór pieczątki. Nie ma mowy o pomyłce, bowiem przesłana treść jest weryfikowana, a następnie wzór wysyłany mailem do klienta, celem zatwierdzenia. Takie podejście niestety nie jest standardem w innych sklepach online. Dlatego wybieram E-pieczatki24.pl
Obrazek
Kogielmogiel900
Nowy

Powrót do Pogaduchy do poduchy i nie tylko...