Dobrze płatna praca?

O wszystkim, byle nie o niczym.

Re: Dobrze płatna praca?

Postprzez mefiu34 » 18 cze 2019, o 10:50

Cześć,
Własna firma to super sprawa, ale najpierw trzeba nabyć odpowiednie doświadczenie. Moim zdaniem w celu zwiększenia pensji trzeba postawić na rozwój i dużo się szkolić. Sam wykonuje dużo kursów, ostatnio zrobiłem kurs prince2 i jestem z niego bardzo zadowolony. Daję dużo do myślenia w kontekście założenia własnego biznesu.
mefiu34
Młody forumowicz

Postprzez Ath'enthu » 21 cze 2019, o 09:15

Od siebie moge dodac tylko, że jeśli szukasz dobrze płatnej pracy może warto byłoby skorzystać z oferty jakiejś agencji pracy? Z tego co widzę na przykład w MG Solutions mają na prawdę sporo ciekawych i według mnie wartych uwagi ofert. Może warto byłoby spróbować? Co o tym sądzisz?
Ath'enthu
Forumowicz

Postprzez Aleks » 23 cze 2019, o 09:48

Swój własny biznes to zawsze najlepszy biznes. Warto pomyśleć na przykład o tym, aby otworzyć swoją cukiernię. W różne akcesoria przydatne przy takim biznesie zaopatrzycie się tu: https://sklep.polmarkus.com.pl/pudelka-na-tort.
Aleks
Forumowicz

Postprzez Kinder123 » 17 lip 2019, o 12:11

Od jakiegoś czas pracuję w Niemczech jako barman i jestem bardzo zadowolony z pracy oraz zarobków. A to wszystko dzięki Gastamo praca w Niemczech, gdzie znalazłem ofertę pracy i odrazu się zgłosiłem .
Czy ktos z Was korzystał z ich oferty i rowniez moze sie wypowiedziec ?
Kinder123
Początkujący

Postprzez iwonakoe » 23 lip 2019, o 07:47

Czyli jaka?
iwonakoe
Początkujący

Postprzez Werox111 » 3 sie 2019, o 09:29

Jeżeli interesuje Ciebie ów temat to obligatoryjnie zobacz ten wpis. Z doświadczenia uważam, że wyszukasz w tym miejscu wszystkie najaktualniejsze ciekawostki. Gorąco polecam - kdr zniżki .
Werox111
Początkujący

Postprzez Burakko » 6 sie 2019, o 11:58

A co powiecie na taką opcję jak katalog serwisów? Polecam zajrzeć. Znajdziecie tam 13 pomysłów związanych z tym, jak zarobić przez internet. Warto się z nimi zapoznać jeśli interesuje Was ta tematyka.
Burakko
Forumowicz

Postprzez KonradSkal » 23 sie 2019, o 15:02

Jeśli szukasz dobrze płatnej pracy, to albo coś informatycznego, albo musisz być świetnym handlowcem, albo wyjechać i zarabiać w euro i żyć za to w polsce. Dobrą oferta jest ta ostatnia opcją np tutaj http://www.opiekunki365.pl/ masz oferty pracy jako opiekun osób starszych w niemczech. Można ze dwa trzy miesiace popracować i przywieźć trochę gotówki :)
KonradSkal
Młody forumowicz

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduchy do poduchy i nie tylko...