Odchudzanie?

O wszystkim, byle nie o niczym.

Re: Odchudzanie?

Postprzez Burakko » 23 lut 2018, o 10:18

A czy zdajecie sobie sprawę z tego, że otyłość jest chorobą? A choroby powinniśmy leczyć z pomocą lekarza specjalisty. Dlatego polecam poczytać trochę więcej na temat otyłości tutaj. A potem wybrać się do lekarza po poradę. Lekarz będzie wiedział, gdzie najlepiej Was skierować.
Burakko
Młody forumowicz

Postprzez Ciastek » 30 kwi 2018, o 13:01

Jeśli bierze się ktoś za odchudzanie, to powinien zabrać się za nie z głową. Bardzo łatwo można narobić sobie poważnych problemów, jeśli nie stosuje się odpowiednio przemyślanej diety. Może nie wszyscy słyszeli o diecie pudełkowej, ale taka forma odchudzania jest naprawdę skuteczna, o ile tylko naprawdę zależy komuś na zrzuceniu zbędnych kilogramów. Ja jestem na takiej diecie i korzystam regularnie z usług firmy https://www.wygodnadieta.pl/. Ich jedzenie naprawdę potrafi być smaczne. Na początku trudno odzwyczaić się od podjadania, ale naprawdę warto jest się przemóc.

;)
Ciastek
Początkujący

Postprzez zdradzony » 27 maja 2018, o 16:30

Bardzo wspomaga odchudzanie słodzik który jest niskokaloryczny, slodki i nieszkodliwy dla zdrowia. Znalazłem stronę http://www.sfd.pl/Co_to_jest_aspartam__////////////////////////////////////////////////-t115134.html Aspartam jest składnikiem wielu produktów i napojów. Badania nie wykazały szkodliwosci dla człowieka . Jedynie kobiety w ciąży nie mogą go używać. Słodzik jest nawet polecany chorym na cukrzycę. Bardzo dobrze wspomaga odchudzanie. Dlatego warto z swojej diety wyeliminować wysokokaloryczny cukier.
zdradzony
Początkujący

Postprzez maroo29 » 10 lip 2018, o 07:37

Słyszeliście może o tym, że african mango to wyciąg z pestek afrykańskiego mango, który wspiera redukcję i kontrolę wagi? Jeśli nie wiedzieliście o tym to koniecznie poczytajcie sobie o tym.
maroo29
Nowy

Postprzez Opakot » 15 lip 2018, o 12:13

Jeżeli chodzi o dietę pierwszym co trzeba zrobić, to umówić się na konsultację z dietetykiem. Tylko indywidualna dieta oparta o nawyki żywieniowe jest gwarancją zdrowia i skuteczności działania.
Opakot
Nowy

Postprzez Ath'enthu » 23 wrz 2018, o 14:38

A czy ktos z was korzystał kiedyś z usług jakiegoś trenera personalnego? Ja własnie znalazłem stronę tego https://dawidwozniakowski.pl/ i z tego co widzę to ma on pojęcie o dietach oraz treningach. Według was to dobry pomysł aby połączyć dietę z treningami i w ten sposób spróbować zbudować ładną sylwetkę?
Ath'enthu
Forumowicz

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduchy do poduchy i nie tylko...