W co inwestować?

O wszystkim, byle nie o niczym.

Re: W co inwestować?

Postprzez Ciastek » 14 sty 2019, o 14:14

Według mnie warto zainwestować przede wszystkim we własną firmę. Według mnie warto postawić na hurtowy skup katalizatorów. Wiele firm oferuje bardzo dogodne warunki współpracy, więc zarobki okazać się mogą naprawdę bardzo korzystne.

;)
Ciastek
Początkujący

Postprzez Izaak76 » 15 sty 2019, o 12:10

Inwestować można we wszystko. Należy tylko pamiętać, że nie zawsze można na tym zyskać.
____
http://bankoweopinie.pl/2018/11/15/jak- ... ie-strzec/
Izaak76
Nowy

Postprzez holla » 15 mar 2019, o 09:19

Inwestycja w nieruchomości to również całkiem niegłupi pomysł. Można na przykład postawić halę magazynową przy współpracy z firmą http://depenbrock.pl/oferta/budownictwo-przemyslowe-i-budowa-hal i później wynajmować taki magazyn innym :) Wydaje mi się, że mogłoby to być naprawdę bardzo opłacalne :)
holla
Forumowicz

Postprzez Majkel12 » 28 mar 2019, o 14:13

W mieszkania :D ale nie już gotowe, tylko budować od początku. Można uzyskać jeszcze większy zwrot z inwestycji. Mam już za sobą kilka takich inwestycji. Prowadziłem je razem z budowa osiedli kraków. Stawialiśmy kilka domów pod miastem, a następnie część sprzedawaliśmy, a część urządzaliśmy i wynajmujemy. Oni prowadzą jeszcze nadzory inwestycyjne kraków.
Majkel12
Młody forumowicz

Postprzez Ath'enthu » 4 maja 2019, o 21:58

A co sądzicie o inwestycjach w kryptowaluty? Sporo informacji jest nadal o tym, że Bitcoin to dobra inwestycja. Sam się nad tym zastanawiam aby kupić tutaj gielda-kryptowaluty.pl trochę tej waluty i zobaczyć co się stanie. Co wy o tym sądzicie? To waszym zdaniem dobry pomysł?
Ath'enthu
Forumowicz

Postprzez pieknyolek » 7 maja 2019, o 13:23

Najlepiej według mnie brac kredyty i kupywać nieruchomości :D Wynajmujesz to komuś ktoś to spłaca opłatą najmu i po klikunastu latach czysty zysk :D
pieknyolek
Młody forumowicz

Postprzez Rafal122 » 27 maja 2019, o 12:04

Moim zdaniem każdy inwestuje tam gdzie mu się po prostu podoba.Takie jest moje skromne zdanie na ten temat.
Rafal122
Nowy

Postprzez tom.m » 3 cze 2019, o 14:01

Zawsze mi się wydawało że najlepszą inwestycją jest inwestowanie w nieruchomości - najpewniejsze, tak uważam. Polecam tez, jeśli ktoś akurat ma mieszkanie do wynajmu, podjęcie współpracy z kimś w rodzaju zarządca nieruchomości lublin, bo wtedy to już w ogóle nic nie trzeba robić, tylko pieniążki przyjmować na konto ;)
tom.m
Młody forumowicz

Postprzez Kordik » 4 cze 2019, o 05:28

Inwestowanie to ryzyko, które musimy podjąć - wiadomo najbardziej ryzykowne są te w których pieniądze staramy się zdobyć w szybki sposób.
Należy wtedy pamiętać o tym, by odpowiednio rozdysponować nasze finanse, tak by nie wpaść w długi, czy też nie stracić wszystkich oszczędności.
Kordik
Początkujący

Postprzez unikoripl » 25 cze 2019, o 15:15

Jak ktoś lubi innowacje, to polecam zgłębić temat EPP - produktów wykonanych z polipropylenu spienionego http://eppgroup.pl/. To ciekawa opcja na inwestycję - sprzedaż np modeli konstrukcyjnych z polipropylenu spieninego albo super lekkich i bardzowytrzymałych mebli dla dzieci z epp
unikoripl
Początkujący

Data I przeszczepienia: 6 marca 2000
Data II przeszczepienia: 7 września 2002

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduchy do poduchy i nie tylko...