Biuro rachunkowe? Postaw na doświadczenie!

O wszystkim, byle nie o niczym.

Biuro rachunkowe? Postaw na doświadczenie!

Postprzez TobiaszR » 7 gru 2018, o 15:16

Najlepsze biuro rachunkowe warszawa centrum to takie, w którym pracują doświadczeni, wykwalifikowani specjaliści i świadczą najwyższą jakość świadczonych usług.
Zdaj się na specjalistów ! :)
TobiaszR
Początkujący

Re: Biuro rachunkowe? Postaw na doświadczenie!

Postprzez edward5454 » 8 gru 2018, o 13:59

Ja od bardzo dawna współpracuje z jednym biurem rachunkowym. Z naszej współpracy jestem bardzo zadowolony.
edward5454
Nowy

Postprzez monika » 15 sty 2019, o 11:19

Najlepiej jest współpracować z jednym, ale nie zawsze jest to możliwe. Trzeba próbować, szukać, czasem uczyć się na błędach. U mnie wpływ na zmianę współpracownika miała przeprowadzka, po której musiałam znaleźć biuro rachunkowe w łodzi, mimo że nie znałam miasta. Ale zrobiłam research i udało mi się znaleźć ludzi wartych zaufania, pracujemy razem już od roku.
monika
Początkujący

Postprzez holla » 18 lut 2019, o 11:31

My również szukaliśmy jakiegoś doświadczonego biura rachunkowego dla naszej firmy jakiś czas temu, z tym, że w Radomiu. Chcieliśmy, aby nasza firmę obsługiwała jakaś naprawdę dobra, doświadczona księgowa Radom na szczęście nie jest mały, więc bez problemu znaleźliśmy kogoś, kto zajął się naszymi rozliczeniami. Siedziba tej firmy mieści się na ul. Witolda 3, polecam, jeśli jesteście z tamtych okolic ;)
holla
Forumowicz

Postprzez tom.m » 1 mar 2019, o 15:08

A czy ktoś współpracował może z https://biurogama.pl/ i może polecić? Szukam własnie biura w tej okolicy, ale nie chciałbym trafić na kompletnych amatorów. Na ten moment wydaje mi się że to biuro jest godne zaufania, ale chętnie usłyszałbym opinie ;)
tom.m
Młody forumowicz

Postprzez karol44 » 18 mar 2019, o 19:45

Sam ostatnio szukam bardzo dobre biuro rachunkowe.Wczoraj na internecie przeleciałem wszystkie strony i znalazłem wiele ofert.Jak na razie najlepszą ofertą według mnie jest biuro rachunkowe tarnowskie góry . Decyzje w tej sprawie na pewno podejmie najpóźniej w przeciągu dwóch tygodni.
karol44
Nowy

Powrót do Pogaduchy do poduchy i nie tylko...